Türk Polis Teşkilatının Kuruluşunun 173'üncü Yıl Dönümü ve 10 Nisan Polis Günü dolayısıyla Kaymakamımız Sayın Fatih ÖZDEMİR, Belediye Başkanımız Sayın Burhan DEMİRBAŞ, İlçe Jandarma Komutanı Sayın Çağdaş Can KADALOĞLU, İlçe Emniyet Müdürü Sayın Erol DAĞDELEN ve Şehidimiz Hüseyin YALÇINSOYLU'nun kıymetli aileleri, Ayaş İlçe Emniyet Müdürlüğü mensupları onuruna Belediye tarafından düzenlenen yemek programında bir araya geldiler.
Programda tüm Kahraman Şehitlerimizin ruhlarına ithafen Kur'an-ı Kerim Tilaveti okunarak,dua edildi. Kaymakamımız Sayın Fatih ÖZDEMİR'in günün anlam ve önemini belirten konuşmalarının ardından, emekli olan ve Ayaş'ta ikamet eden emniyet mensuplarımız Sayın Mustafa İLKAY, Sayın Ahmet BAŞAL, Sayın Sezai ERKAN'a; Kaymakamımız , Belediye Başkanımız ve İlçe Emniyet Müdürümüz Sayın Erol DAĞDELEN tarafından hediye takdiminde bulunularak günün anısına hatıra fotoğrafı çekildi.Programın ardından İlçe Emniyet Müdürü Sayın Erol DAĞDELEN ve Personeli Kaymakamımız Sayın Fatih ÖZDEMİR'i makamında ziyaret ettiler.

"Gece gündüz demeden tüm şartlar altında ülkemizin her köşesinde görevini sürdüren polis teşkilatımızın 10 Nisan Polis Günü'nü kutlar, görevleri başında şehit olan polislerimizi ve tüm emniyet güçlerimizi şükran,saygı ve rahmetle anıyoruz. "

 
 
 
 
 
 
 
 
İSAY2 Galeri