İlçemizde Görev Yapmış Kaymakamlarımız

ADI SOYADI BAŞLAMA TARİHİ BİTİŞ TARİHİ
     
Mustafa Ramiz SANCAK 07.05.1923 18.01.1926
Mehmet Memduh İÇÖZ 29.07.1926  09.12.1927
Mehmet Pertev BALMUMCU 10.12.1927 26.05.1930
Şefik AYDIN   01.06.1930 07.10.1931
A.İhsan KILIÇ 18.10.1931 07.08.1934
Halit Raci SÖZEN 29.10.1934 21.07.1939
Ahmet DALKILIÇ(TAHTAKILIÇ) 31.08.1939 28.07.1940
Cahit BETİL   28.07.1940 21.03.1942
Fuat ALPER 01.01.1943 15.06.1944
Fikret TOKAT   09.01.1945 20.03.1946
Hayri ÖZLÜ  11.07.1946 14.10.1946
Saip GÖKPARSİN  01.11.1946  06.05.1949
Doğan BEYGO 05.01.1949 18.01.1949
Şükrü KENANOĞLU 24.06.1949 18.08.1950
Hikmet BALOĞLU 04.08.1950 03.05.1951
Mehmet Celalettin ÖZEK 18.05.1951 28.07.1952
Mehmet ALDAN 31.05.1952 06.08.1958
O.Bedrettin OĞUZ 25.08.1958 20.07.1960
Oral KARAOSMANOĞLU 22.07.1960 24.07.1961
Cahit TUTUM 03.07.1961 11.12.1961
Ergun Berki KOÇOĞLU     30.01.1962 31.03.1965
Musa Kazım BÖLÜKBAŞI 21.08.1965 19.09.1966
Neset ÜLKÜSEL 18.11.1968 19.09.1970
Erbay FİŞ 30.10.1970 01.06.1973
Mustafa SOYCAN  17.12.1973 22.06.1978
Fethi BÜYÜKAKSOY 10.07.1978 21.03.1980
Erol ARIKAN  10.04.1980 23.03.1981
Hasan TÜLAY 29.11.1981 03.08.1983
Yaşar KONUK 29.08.1983 17.09.1984
Sait EKER 01.10.1984 24.08.1988
Seyfi ÖZDİL 15.09.1988 28.08.1992
Hacı Hasan ÖZYİĞİT  15.08.1989 20.01.1990
Aslan ÖZBEY 03.09.1992  30.09.1994
Yusuf Ziya ÇELİKKAYA  30.09.1994 29.08.1997
Ali KABAN 02.10.1997 15.03.2000
Abdullah ŞAHİN     03.07.2000 23.09.2000
Mustafa YEMLİHALIOĞLU   18.10.2000 08.08.2002
Özlem BOZKURT GEVREK   15.10.2002 02.02.2006
Nihat KARABİBER 03.02.2006 26.08.2008
Sait ÖZKILINÇ 08.09.2008   05.09.2012
Hasan BALCI  05.09.2012  Görevde.